Obozy sportowe

Nasze doświadczenie ze świata sportu w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą zaowocowało ofertą idealnego miejsca do organizacji obozów sportowych. Kreatywny zespół Osady 49 oferuje wiele rozwiązań, dzięki którym każdy obóz będzie na najwyższym poziomie.

Zorganizuj u nas
swój obóz!

Każdą grupę odwiedzającą Osadę 49 traktujemy indywidualnie. Niczym kameleon dopasowujemy się do potrzeb i preferencji naszych gości.

 

Dysponujemy ponad 170 miejscami noclegowymi w komfortowych pokojach z łazienkami. Specjalne menu jest od podstaw konstruowane przez naszych kucharzy z myślą o sportowcach. Na potrzeby szkoleniowe udostępniamy sale multimedialne.

 

Opowiedz nam o swoim pomyśle na obóz, a my pomożemy Ci go zrealizować!

Infrastruktura wewnętrzna
Siłownia Bruce Lis
Siłownia wyposażona jest w wysokiej jakości nowoczesne maszyny do ćwiczeń siłowych oraz cardio. Pozwalają one na przeprowadzenie pełnego treningu wszystkich partii mięśniowych.
Infrastruktura wewnętrzna
Sala u Kurczaka
Sala ta w naturalnej odsłonie ma charakter sportowy, ponieważ od siłowni dzieli ją zaledwie kilka schodków. Ściany tej sali widziały już wiele - od treningów, poprzez miejsce wydarzeń, aż po konferencje.
Infrastruktura wewnętrzna
Sala FitKura
Sala fitness, która wyróżnia się pełną zabudową, umożliwiając tym samym odpalenie klimatycznego światła ledowego, a także daje odpowiednie warunki dla wyświetlania na rzutniku - dlatego też sala ta może przeobrazić się w salę multimedialną. Jedna ze ścian pokryta jest lustrami.
Infrastruktura wewnętrzna
Sala u Kury
Sala w kształcie prostokątnym, gdzie przeszklone ściany ukazują widok na urocze oczko wodne na tle zielonych lasów. Stanowi niezwykle przyjemne miejsce wspólnego spożywania posiłków, czy też odbywania szkolenia, a po zachodzie słońca może przeobrazić się w integrującą zabawę.
Infrastruktura wewnętrzna
Sala u Lisa
Sala o nietypowym okrągłym kształcie, która poprzez przeszklone ściany wpuszcza wiele światła i pozwala delektować się zielenią natury. Jest to największa sala w obiekcie, której powierzchnia sięga 330 m2.
Poprzedni
Następny
Infrastruktura zewnętrzna
Siłownia zewnętrzna Sprytny lis
Siłownię zewnętrzną stanowi klatka do specjalistycznego treningu typu Cross. To innowacyjne miejsce przygotowane z myślą o profesjonalnych sportowcach przygotowujących się do ciężkiego sezonu. Świetnie sprawdza się również jako miejsce treningowe podczas odbywających się Fit Campów czy obozów sportowych dla dzieci.
Infrastruktura zewnętrzna
Sauna Udana Para
W otoczeniu zieleni znajduje się ogrodowa sauna fińska - idealny sposób na spędzenie czasu z korzyścią dla ciała i umysłu. Kojące ciepło rozluźniające mięśnie, towarzystwo ciszy lub najbliższych osób i błogie lenistwo to idealny przepis na wieczór po ciężkim dniu czy treningu! Sauna może pomóc Ci poprawić ogólny stan zdrowia, poprawić układ odpornościowy oraz stymulować i stabilizować krążenie krwi.
Infrastruktura zewnętrzna
Boisko plażowe
Zewnętrzne boisko wielofunkcyjne o podłożu piaszczystym gwarantuje łatwe, przyjemne i bezpieczne użytkowanie. Najpopularniejszymi dyscyplinami wykorzystującymi boisko plażowe są siatkówka oraz piłka nożna, ale oprócz tych na naszym boisku można również grać m.in. w: badmintona, piłkę ręczną, boule itp. Boisko mierzy 20x30 metrów.
Infrastruktura zewnętrzna
Tor przeszkód
Nowoczesny trening z przeszkodami jest zaprojektowany do zabawy i ćwiczeń dla ludzi w każdym wieku i o każdych umiejętnościach. Trening ten stawia wyzwania i rozwija siłę mentalną i fizyczną. U dzieci rozwija także koordynację ruchową, zmysł równowagi oraz propriocepcję. Różne poziomy trudności pozwalają na ćwiczenia młodszym i starszym, silnym i nie wysportowanym. Jeden trening, jeden cel, ale wiele możliwości aby tam dotrzeć.
Poprzedni
Następny
Poza terenem obiektu

Dodatkowe obiekty

Osada 49 zaprzyjaźniona jest z pobliskimi obiektami sportowymi, które poszerzają naszą ofertę o dodatkowe miejsca treningowe. Uzyskane dzięki temu możliwości treningowe stają się także ciekawe i zróżnicowane.

  • Boiska
  • Hale sportowe
  • Aquapark
Dzieci na boisku GOSiR w Skarszewach
Hala sportowa w Skarszewach
Zdjęcie hali sportowej
Aquapark w Sopocie
Aquapark w Kościerzynie

Szczegółowa oferta

W razie zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt w celu przygotowania oferty specjalnie dopasowanej pod Państwa oczekiwania.