Klient biznesowy

Komfortowe wnętrza oraz otoczenie naszego obiektu idealnie nadają się do organizacji konferencji, integracji i wszelkiego typu wydarzeń biznesowych. Atutem naszego obiektu jest doskonała baza noclegowa oraz dogodne położenie.
Biznesmeni rozmawiający na jakiś temat

Zorganizuj u nas
swoje wydarzenie!

Imprezy integracyjne, szkolenia
i konferencje, spotkania biznesowe…

Naszym gościom oferujemy 5 klimatyzowanych sal, które możemy dostosować wedle potrzeb. Komponowane menu opiera się głównie na polskich tradycjach kulinarnych, lecz dopasowane jest do Państwa preferencji.

 

Atutem naszego obiektu jest doskonała baza noclegowa oraz dogodne położenie – w obrębie 30 km od pobliskich dużych aglomeracji miejskich, pół godziny od lotniska, a jednocześnie w centrum sosnowych lasów, z dala od miejskiego zgiełku.

Sale konferencyjne
Sala u Lisa
Sala o nietypowym okrągłym kształcie, która poprzez przeszklone ściany wpuszcza wiele światła i pozwala delektować się zielenią natury.
Sale konferencyjne
Sala u Kury
Sala w kształcie prostokątnym, gdzie przeszklone ściany ukazują widok na urocze oczko wodne na tle zielonych lasów.
Sale konferencyjne
Sala restauracyjna
Sala w kształcie prostokątnym, a jej charakterystycznym punktem jest piękny, drewniany bar. Wiele okien sprawia, że sala jest niezwykle jasna.
Sale konferencyjne
Sala u Kurczaka
Sala o charakterze sportowym, ponieważ od siłowni dzieli ją zaledwie kilka schodków. Zaś kilka parawanów sprawia, że jest to kameralna, jasna, przeszklona sala, o wielu zastosowaniach.
Sale konferencyjne
Sala FitKura
Sala multimedialna, wyróżniająca się pełną zabudową, dając tym samym odpowiednie warunki dla wyświetlania na rzutniku.
Poprzedni
Następny

Wyposażenie sal

Dbamy o komfort naszych gości, w tym także organizatorów wydarzenia. Dlatego też na potrzeby wydarzenia dostarczamy niezbędne wyposażenie sal.

Oferta hotelowa

Naszym gościom oferujemy ponad 170 miejsc noclegowych, mieszczących się w dwóch budynkach. W naszej ofercie posiadamy pokoje 2-osobowe, apartamenty oraz pokoje typu Studio. Istnieje możliwość przygotowania dostawek.

Dotychczas gościliśmy

Jesteśmy dumni mogąc gościć firmy i instytucje, które zaufały naszemu doświadczeniu i skorzystały z naszej oferty.

Szczegółowa oferta

W razie zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt w celu przygotowania oferty specjalnie dopasowanej pod Państwa oczekiwania.