Imprezy okolicznościowe

Huczne świętowanie ważnych momentów w życiu rodziny jest częścią polskiej tradycji. Zyskuje ono wyjątkowy charakter, gdy może odbywać się w pięknej scenerii i z profesjonalną obsługą. Nasz zespół wie jak zadbać o odpowiednią oprawę wydarzenia, aby goście mogli skupić się jedynie na celebrowaniu.

Zorganizuj u nas
swoje wydarzenie!

Komunie, chrzciny, urodziny,
rocznice, stypy…

Osada 49 z przyjemnością zorganizuje wszelkiego rodzaju wydarzenia okolicznościowe. Przyjemna atmosfera, tradycyjna polska kuchnia i otaczająca zieleń nadająca prywatności sprawia, że nasi goście czują się jak w domu.

 

Nasz zespół wie jak zadbać o odpowiednią oprawę wydarzenia, aby goście mogli skupić się jedynie na celebrowaniu.

Sale bankietowe
Sala u Lisa
Sala o nietypowym okrągłym kształcie, która poprzez przeszklone ściany wpuszcza wiele światła i pozwala gościom delektować się zielenią natury. Odpowiednio charakteryzowana może przybrać wiele odsłon - drewniane dodatki podkreślą rustykalny klimat, z kolei biały sufit z efektowym oświetleniem nada elegancji w stylu glamour.
do 130 osób powierzchnia 330m2
Sale bankietowe
Sala u Kury
Sala w kształcie prostokątnym, gdzie przeszklone ściany ukazują widok na urocze oczko wodne na tle zielonych lasów. Dodatki w postaci drewna i cegły sprawiają, że sala otula gości swoim ciepłem i kameralnym klimatem.
do 90 osób powierzchnia 210m2
Sale bankietowe
Sala restauracyjna
Kameralna sala na niewielkie obiady weselne. Sala jest w kształcie prostokątnym, a jej charakterystycznym punktem jest piękny, drewniany bar. Wiele okien sprawia, że sala jest niezwykle jasna.
do 35 osób powierzchnia 65 m2
Poprzedni
Następny

Szczegółowa oferta

W razie zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt w celu przygotowania oferty specjalnie dopasowanej pod Państwa oczekiwania.