Golf & Footgolf

Obie dyscypliny doskonale uzupełniają biznesowe spotkania. Świetnie sprawdzają się również jako atrakcja sportowa podczas spotkań integracyjnych, ponieważ aktywny wypoczynek oraz zespołowa rywalizacja sprzyjają budowaniu relacji i integracji.

Pole golfowe

Pole w Postołowie jest 18-dołkowym polem klasy mistrzowskiej i rozciąga się na obszarze ponad 100 hektarów. W ofercie znajdują się trzy długości tras, które są dostosowane do poziomu graczy.

 

Więcej szczegółowych informacji uzyskasz na stronie Postołowo Golf Club.

7102 m

dla profesjonalistów

6236 m

dla amatorów

5122 m

dla pań

Mężczyzna grający w Footgolf

Footgolf

Dla tych z Państwa, którzy pasjonują się piłką nożną oraz golfem mamy bardzo ciekawą i zupełnie nową propozycję – FootGolf! Pierwsze pole do uprawiania FootGolf’a w Polsce powstało właśnie w Postołowie, blisko naszego obiektu.

Na czym polega Footgof?

Jest to gra, która polega na umieszczeniu piłki, poprzez odpowiednio doprecyzowane kopnięcie, w specjalnie powiększonych dołkach.

 

FootGolf to zabawa dla całej rodziny. Można umówić się z przyjaciółmi na „luźnego kopa” w weekend, czy w tygodniu po pracy. FootGolf zapewni Wam moc zabawy i emocji na świeżym powietrzu.

Podstawowe zasady gry:

Zasada 1

Gra odbywa się w grupach 1-4 osobowych. Grup może być wiele.

Zasada 2

Wykopuje się piłkę z miejsca startu i stara się umieścić ją w dołku, jak najmniejszą ilością uderzeń.

Zasada 3

Ten, kto rozegra rundę (6, 12 lub 18 dołków) najmniejszą ilością uderzeń wygrywa.

Szczegółowa oferta

W razie zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt w celu przygotowania oferty specjalnie dopasowanej pod Państwa oczekiwania.